Radovan GUARDO Haluška

fotenie alternatívnych aktov, glamour

Napísal(a)

Fotenie alternatívnych aktov/ glamour

Fotenie aktov je jedna z najťažších fotografií, ale zároveň jedna z najkrajších. Nie každý fotograf fotí akty, respektíve umelecké akty a glamour, ako napríklad rodinné fotenia, alebo svadby. Svadbu si trúfne nafotiť už takmer hocikto, na výsledku to často aj vidno, či fotograf je profík, alebo len amatér. V umeleckej fotografii, ako sú umelecké akty, alebo glamour to platí dvojnásobne.

V tomto štýle fotografie sa skrýva tá najzaujímavejšia hra so svetlom a tieňom, teda hlavne tmou, keďže vo veľkej miere sa pri týchto šteklivých fotografiách využíva práve hra svetla a tieňov. Vystihuje to názov filmu 50 odtieňov sivej, a to doslova.

Pri umeleckom akte je veľmi tenká hranica medzi umeleckým vnímaním fotografie a gýčom, ale aj medzi vkusne nasvietenou postavou a nepodareným svietením ( skrývame čo chceme aby nebolo vidieť a dávame do popredia to, na čo chceme strhnúť pozornosť ). 

 

Pomedzi tiene a svetlo sa stále prepletá čarovná niť kriviek ženského tela, ktoré sa pri umeleckom akte snažím zachytiť tak, ako sa samotná žena ešte asi sama nevidela.

Nie je nič lepšie, ako keď pri odovzdávaní fotografií sa vám milé dámy a slečny tak páčia vaše fotografie, že neveríte koho je to vlastne telo. A pritom používam minimálnu retuš, veľmi jemné korekcie, žiadne fotomontáže, alebo fotomanipulácie. Pretože keď je žena so sebou a svojim telom spokojná na fotografii tak jemnej a citlivej, je to úspech a zároveň výhra fotografa, kto už môže byť na seba viac kritický ako žena.

 

Cena takéhoto fotenia sa väčšinou pohybuje od 50€ 

v tejto fotogalérii si môžete pozrieť prierez tvorbou glamour, umelecký akt

pre viac info ma neváhajte kontaktovať Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

 

fotenie aktov zilina glamour martin prievidza

fotenie aktov zilina glamour

v tejto fotogalérii si môžete pozrieť prierez tvorbou glamour, umelecký akt

Naposledy zmenené utorok, 15. február 2022 21:35
Radovan GUARDO Haluška

Potrebujete poradiť v témach ako sú svadba, rodinné fotenie, stužková, oznamka a iné ? neváhajte ma nezáväzne kontaktovať a prediskutujeme všetko čo by vás zaujímalo : guardo@guardo.eu, Teším sa na našu spoluprácu.

www.guardo.eu | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.