Radovan GUARDO Haluška

Svadobný fotorgaf Žilina

Napísal(a)

Svadobný fotorgaf Žilina a okolie

Osobné stretnutie s fotografom

 

Hľadáte svadobného fotografa v okolí Žiliny ? Je nás naozaj veľa. Preto Vám odporúčam osobné stretnutie s viacerými fotografmi, okrem zistenia cennika mailom a odobrenia nastávajúcim či sa aj jemu páčia fotky. Všetko podstatné

sa dozviete na osobnom stretnutí, ktoré trvá približne hodinu, niekedy aj dve, podľa potreby. Práve osobné stretnutie s fotografom Vám veľa pomôže vo veci sa rozhodnúť. Zistíte či ste na podobnej vlne, hladine humoru a či si rozumiete vo Vašich predstavách
ako by mal deň prebiehať. Dobrý fotograf s Vami preberie celý svadobný deň po hodinách tak, aby ste nemali obavy z priebehu a mohli si užívať atmosféru dňa a momenty naplno.

Viac fotografií si môžete pozrieť v mojej galérii svadobných fotografií

svadobny fotorgaf zilina 2

svadobny fotograf zilina 3

svadobny fotograf zilina

svadobny fotograf zilina 5

Viac fotografií si môžete pozrieť v mojej galérii svadobných fotografií

Naposledy zmenené utorok, 15. február 2022 16:00
Radovan GUARDO Haluška

Potrebujete poradiť v témach ako sú svadba, rodinné fotenie, stužková, oznamka a iné ? neváhajte ma nezáväzne kontaktovať a prediskutujeme všetko čo by vás zaujímalo : guardo@guardo.eu, Teším sa na našu spoluprácu.

www.guardo.eu | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.