Radovan GUARDO Haluška

Svadobný fotograf cena

Napísal(a)

Svadobný fotograf cena

Cena svadobného fotografa sa môže líšiť rádovo v stovkách eur. Ppoďme sa na túto tému pozrieť bližšie.

Cena fotografa na svadbu sa pohybuje približne od ...

 

Popri všetkých tých prípravách na svadbu, hľadaní tej najlepšej a najvhodnejšej sály, svadobných šiat, obleku, topánkach, alebo spisovani zoznamu hostí, treba dôsledne zarezervovať v dostatočnom predstihu aj svadobných profesionálov ako sú ( DJ, fotograf, kameraman, starejší, kozmetička, vizážistka... ) 

Tento článok poodhalí ceny práve svadobných fotografov, tak ako to napovedá už nadpis. Tak už bez okolkov poďme na to : 

fotograf zilina cena

Viac fotografií si môžete pozrieť v mojej galérii svadobných fotografií

Cena svadobného fotografa sa líši na základe viacero parametrov ako napríklad : región pôsobenia fotografa, počet hodín strávených na svadbe, počet fotografií ktoré dostanete, a samozrejme v neposlednom rade aj samotným know-how a značkou fotografa, aké má skúsenosti a ako sa dokáže ohodnotiť.

Bavme sa pre zjednotenie času stráveného na svadobnom dni o celodennej reportáži fotografa, kotrá začína s nevestou prípravami v kaderníckom salóne, alebo u nej doma, alebo hoteli, až po odčepčenie nevesty na polnoc a okolo jednej príchodu mladomanželov prezlečených v popolnočných šatách medzi hostí.

svadobny fotograf z martina muzeum slovenskej dediny radovan guardo haluska 2

fotograf martin cena

Cena fotografa od do.

Ceny začínajú na 350€ a končia okolo 1200€

 

Netreba však zabúdať ze napríklad fotograf za 350€ Vám ako výstum môže dať napr. len USB s fotkami, a ten najdrahší v cene môže zahŕňať už aj fotoknihu v hodnote 200€. 

Preto je veľmi dôležité sa popri vypýtaní cenníka spýtať aj čo všetko dostávate od neho, aký servis, aké služby, aké výstupy ( DVD, USB, fotky, webgalérie, fotoknihy ), a či cena zahŕňa dopravu.

Zdravé jadro

cena fotgrafa od 500€ do 850€ je také zdravé jadro, ked sa bavíme o celodennej fotoreportáži, a skromne predpokladám že v tejto cenovej hladine si dokáže nájsť 95% mladých párov svojho fotografa.

Viac fotografií si môžete pozrieť v mojej galérii svadobných fotografií

  

Naposledy zmenené utorok, 15. február 2022 15:59
Radovan GUARDO Haluška

Potrebujete poradiť v témach ako sú svadba, rodinné fotenie, stužková, oznamka a iné ? neváhajte ma nezáväzne kontaktovať a prediskutujeme všetko čo by vás zaujímalo : guardo@guardo.eu, Teším sa na našu spoluprácu.

www.guardo.eu | Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.